HAKKIMIZDA

Çelebi Demir Çelik Kalite Ve Güvenilirlikte değişmeyen 35 yıllık tecrübe

0
Hizmet Verdiğimiz Firma
0
Katettiğimiz Mesafe (Milyon KM)
0
Ürün Hacmi (Ton)
building

Firmamız, Mehmet Zeki ÇELEBİ Demir Çelik İnşaat Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şti, Türkiye Demir Çelik sektörü içerisinde 35 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir.

Merkezi Karabük olan firmamız, bu süre içerisinde çelik sektöründe ağırlıklı olarak uzun mamül grubunun ticari satışını yapmaktadır.

35 Yılda Neler Yaptık?

2007 yılında Gebze şubemizi açarak kalıcı bir şekilde farklı pazarlara yaydığımız ürün gamımız ve geniş araç filomuz ile bu süre içerisinde müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz kaliteli ve hızlı transfer ağımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

2012 yılında yine Gebze bölgesinde faaliyete alınan tesisimiz ile çelik hasır üretimine geçmiş olup, bu yönde gerekli ihtiyaçların karşılanmasında öncülük etmekteyiz. Dinamik yapısı ile demir çelik sektöründe yurt dışı pazarlarına ihracat yaparak satış ağını ülke sınırları dışına taşıdık. İhracat pazarlarında rekabetçiliğimizi arttırıp araç filomuzun bir bölümünü Avrupa, Asya ve CIS ülkelerine taşımacılık konusunu geliştirerek, lojistik ve taşımacılık konusundaki tecrübelerimizi yurt dışında da pekiştirdik.

Halen kalite ve güvenilirlik konusunda taviz vermeyerek uzun yıllardır sürdürdüğümüz yenilikçi yapımızı günümüz dünyasına taşıyarak sürekli gelişim politikamızı devam ettirmekteyiz.

FAALİYET ALANLARIMIZ

Firmamızın ana faaliyet konusu olan Çelebi Demir Çelik, 35 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye genelinde demir çelik sektöründeki başlıca ürünlerin satış ve pazarlamasını yürütmektedir.

Başlıca ürünlerimiz; İnşaat Demiri, Filmaşin, Profil Boru, Köşebent, Lama, Silme, Plaka Sac, Tel ve Çividir.

Gebze’de yerleşik makine parkurumuz ile çelik hasır, çit hasırı, soğuk çekme kangal ve boy çubukları üretimleri yapılmaktadır.

Ayrıca müşteri ihtiyaçlarına uygun değişik ölçülerde özel boy çelik hasır üretimimiz mevcuttur.

Ürünlerimiz ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun, üretim süreçleri sürekli kontrol ve denetim altında titizlikle takip edilmektedir.

Firmamızın sunmuş olduğu avantajlar;

  • Tamamı Euro 5 çevreye duyarlı genç filomuz ile ürünlerinizde zamanında teslim
  • 7/24 uydu takip sistemi ile anlık konum ve takip bilgi erişimi
  • UND teminatı altında C2 taşıma belgesi ile taşımacılık
  • Kapıdan kapıya taşınma süresince sigorta imkanı
  • Geçici depolama hizmetleri

İnşaat sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek ihtiyaçları, doğaya uyumlu bir çevrede sunan Doruk İnşaat projeleri ile yapılarını  yükseltmeye devam etmektedir.

Karabük-Safranbolu yolu üzeri Bulak mevkiinde devam eden 36 dairelik konut projemizin satışlarına başlanmıştır.

Çelebi Demir Çelik

Firmamızın ana faaliyet konusu olan Çelebi Demir Çelik, 35 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye genelinde demir çelik sektöründeki başlıca ürünlerin satış ve pazarlamasını yürütmektedir.